Челсі з Мудриком впевнено обіграв Тоттенгем

Колектив Почеттіно здобув важливі три очки.
Челсі - Тоттенгем / Getty Images

У четвер, 2 травня, в рамках відкладеного 26-го туру Англійської Прем'єр-ліги Челсі на своєму полі здолав Тоттенгем з рахунком 2:0.

У першому таймі "сині" демонстрували впевнену гру, часто створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника. На 24-й хвилині Трево Чалоба реалізував одну з таких атак, відкривши рахунок у матчі.

У другому таймі ініціативу перехопив Тоттенгем, але, незважаючи на активні спроби забити, знову відзначилися гравці Челсі. На 72-й хвилині гол забив Ніколас Джексон.

У останні хвилини матчу гості намагалися змінити хід гри, але їхні зусилля залишилися безрезультатними. Перемогу Челсі підтвердив фінальний свисток.

Варто зазначити, що український півзахисник Челсі Михайло Мудрик провів на полі 75 хвилин, але не зумів відзначитись результативними діями.