Баєр спокійно обіграв Рому у першому матчі півфіналу Ліги Європи

Підопічні Алонсо не знають, що таке поразка.
Рома - Баєр / Getty Images

У півфіналі Ліги Європи, який проходив 2 травня, Рома на своєму полі поступилася Баєру.

З самого початку матчу команди активно створювали моменти, однак першим до успіху наблизився Ромелу Лукаку, чий удар головою зустрівся з перекладиною. Не минуло й кількох хвилин, як Карсдорп невдало віддав м'яч противникам, що дозволило Ґрімальдо зробити передачу Віртцу, який і відкрив рахунок у матчі.

Після цього Баєр мав кілька нагод збільшити свою перевагу, але господарі завзято оборонялися, і перший тайм завершився з рахунком 0:1. У другому таймі Рома показала відмінну гру і була близька до того, щоб зрівняти рахунок, але успіх був не на їхньому боці.

На 73-й хвилині Андріх подвоїв перевагу Баєра, забивши гарний гол з дальньої відстані. Наприкінці матчу Азмун міг скоротити відставання Роми, але його удар із пенальті було заблоковано. Таким чином, Баєр забезпечив собі комфортну перевагу перед домашнім матчем.